⇧Preview of page you want to go

Advertisements

This tool are brief summaries (or evaluations) of what a reader will find on the other end of a URL page. Types accepted: html, XML, PDF, documents, images, music, video, shortlink (URL shortening), download link and more.

Enter your URL below to preview page
Page URL:

Options:  Encrypt domain;  Encrypt URL

Fran├žaise

Evaluate, summarize:

Title: Ne nje dite te nxehte vere vendos qe te shkoj ne plazh me dajen dhe me Miren.....kur shkojme atje teksa po zbresim nga makina nga larg me bie ne sy nje cun me nje trup superrrr....ai kishte kthyer shpinen dhe ishte me pamje nga deti dhe se shikoja dot se si ishte ne fytyre.....pasi afrohemi shezllonat tona ishin afer me te atij cunit....kur shkoj aty un e shoh me bisht te syrit dhe cte shoh ...ai ishte cuni me te cilin une jam dashuruar marrezisht ...po po ai ishte Gesti im...ai me shikon nga koka e deri te kembet trupin tim seksi hahha...per nje moment shtanget e shikon qe un jam vajza me te cilen eshte dashuruar.....i hedh nje here syte dhe verej se kari i tij i ishte bere dru....Ah o zot pidhi me leshoi leng....thoja me vete ah sikur te isha vetem e ti hidhesha ne qafe ta perqafoja...ta puthja e ti bertisja me te madhe ne gjith ate turme njerezish e ti thoja TE DUA.....Sdoja te rrija duke e pare per temos rene ne sy po skisha cte beja ai dhe trupi i tij me tundonin e sme linin qe ti hiqja syte nga ai....nejse u futem ne det une dhe mira dhe papritur per nje cast un se kisha mendjen vetem kur dikush nga mbrapa meje me kap per beli dhe me shtrengon fort pas tij....zemra nga rrahjet e shpeshta sa spo me dilte nga kraharori...sec ndjeja nje kenaqesi....kthej koken dhe shikoj zemren time...mu mbushen syte me lot kur e pash aq prane meje dhe qe me kishte perqafuar ne ate menyre dhe spo u besoja syve...ai afrohet dhe me thote zemer te kam thene qe nese ne nje dite jemi keshtu ne det do te bejme sseks nje here....te pakten vetem te ta fus nje here karin tim ne brendesi te pidhit tend ....I them po shpirt....me fut doren te pidhi dhe ma prek ...pastaj i largon pak mbathjet e plazhit dhe me fut karin ne pidh....ahh o zot cfare kenaqesie te ndjesh ne ato momente qe ne te dy ishim vetem nje...nje pjese e trupit te tij ishte brenda meje....me puthi ne qafe e tere trupi mu dritherua.....me vone ne darke pasi shkuam te dhoma e hotelit daja na tha qe te shkonim ne ne restorant te hanim darke....un skisha uri dhe nuk shkova...doja te rrija vetem ne dhome te mendoja ato castet qe kalova ne det....pasi dalin daja dhe familja e tij un shikoj qe daja kishte harruar tel ne dhome....e mar ne dore dhe dal qe tja jap....ato kishin ikur dhe kur kthehem per ne dhome takoj serish shpirtin tim....vrapoj drejt tij e gezuar po ashtu dhe ai drejt meje dhe kur afrohemi ai me mer ne krahe dhe me perqafon fort fillojme te puthemi si te cmendur dhe spo duronim dot me tej....futemi ne dhome dhe ai me hedh me force ne krevat....vjen siper meje dhe fillojme duke zhveshur nj tj..O zot cfare kenaqesie...teksa shoh karin tend te frure jasht mase me vjen nje deshire qe te ta mar ne goje....fillojme duke bere 69....kurr se kisha besuar se te ta merja ne goje do te me plq aq shume....fillova te ta lepija koken e karit dhe pastaj duke ta thithur ...ohhhhh zot cfareee kenaqesie....ti teksa me beje llap mua un spo duroja dot me dhe te lutesha qe te me fusje karin tend ne pidh...ti hype siper meje dhe me fute karin tend ne pidh...fillove te pompoje si i cmendur...si i uritur per seks...ohhh sa me plq seksi i dhunshem....fillova te renkoja me ze te larte nga kenaqesia oohhh ....kurr me pare se kisha ndjere dicka te tille...Pasi ti prishesh...futemi ne dush dhe hapim cezmen dhe duke u puthur ashtu duke na rene uji siper nesh....ti me kthen nga mbrapa dhe me fut karin ne bythe....ah sa te plq ty kjo gje....avulli i ujit te ngrohte na e shtonte deshiren per seks....pasi ma fut ne byth ma ben disa here ..aaa sa mire qe ishte ..nga uji kari yt i lagur futej lehte te bytha ime...ohhh cfare kenaqesie....me duart e tua ti me shtrengoje fort gjoksin....ty te erdhi per tu prishur dhe spermen ma le brenda ne byth....dalim nga dushi...vishemi shpejt e shpejt...nga frika se mos vinte daja me familjen e tij dhe ti me puth dhe je here ne buze aq embel dhe iken te dhoma jote.....shtrihem per te fjetur dhe me ze gjumi si qingj....kur zgjohem ne mengjes me thote daja....o mo Kela sa shpejt te kishte zene gjumi mbr... Eh mo dajosh isha e lodhur dhe me flihej....thoja me vete eh po ta dije ti se perse isha e lodhur me vrisje fare ti mua prandaj me mire spo te tregoj..

HTTP Status / Description: Ne nje dite te nxehte vere vendos qe te shkoj ne plazh me dajen dhe me Miren.....kur shkojme atje teksa po zbresim nga makina nga larg me bie ne sy nje...

Keywords: https, m, facebook, com, fansktu, posts, 467528666639732

Info's collection of "m.facebook.com" from various sources ↗

View extra information for proceeding.
Before proceed to the page, please, be sure this is the page you want to see.

Extra information

Hosting server IP location:

IP address: 157.240.2.36

Country: United States

State/Region: CA

Town/City: Menlo Park

Type of website, type of content

HTML encoding (character set): Updating...

Header content type: text/html; charset=utf-8

Safe Browsing

View the diagnostic page for m.facebook.com, advisory provided by Google

Find more informations

Try searching for https m facebook com fansktu posts 467528666639732.

Copy the URL

If you want to access the page you can copy the URL below, and paste it into the address bar of your web browser. Check the box if you have read and agree to our Terms of use.

Proxy Service

Advertisements

Previous view

 • https://m.facebook.com/fansktu..posts/467528666639732… 

 • http://www.animalichepassione.it/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=ElishaMccu… 

 • https://rang.pk/… 

 • http://snucareer.com..medic/49412… 

 • https://forums.huduser.gov/member.php?action=profile&uid=15753… 

 • http://pestovsadof4.inube.com/blog/5892297..kayak-accessories/… 

 • https://www.facebook.com/dayhocchamsocdatot… 

 • https://tiptoponline.org..collections/vegan-gift… 

 • http://agenciabrasil.ebc.com.br/en..tags/paulo-malhaes… 

 • https://www.facebook.com/subwaysurfershack2015… 

 • http://348886.shop.cnlist.org/contact.html… 

 • http://ah.anhuinews.com/qmt/system/2012/06..27/005046251.shtml… 

 • http://www.irismary.de/index.php?mod=users&action=view&id=60585… 

 • http://www.responderono.es..numero-de-telefono/662999029… 

 • http://www.seaportrealtors.com… 

 • https://stripper.de/… 

 • http://www.ebrun.com..20160607/178735.shtml… 

 • http://www.reuters.com..article/us-mideast-crisis-syria-talks-idUSKBN15K09X…